Протезування верхніх кінцівок

Протези рук

Для такого типу протеза верхньої кінцівки характер передачі зусилля йде зовнішнім скелетом.

Докладніше

Біоелектрична система протезування при ампутації на рівні передпліччя та плеча.

Докладніше

Рука людини дивовижна. Навички і вміння можуть вдосконалюватися, швидкість роботи збільшується. З допомогою рук ми можемо виконувати делікатну роботу, необхідну точність і легкість руху, або же займатися тяжкою ручною роботою.

Докладніше

Перша із сучасних розробок у протезуванні – це міоелектричні протези верхніх кінцівок. Міоелектричний протез приводиться в дію за допомогою електродів, які зчитують електричний струм, що виробляється м'язами кукси при їх скороченні, потім передають його на мікропроцесор і приводять протез у дію.

Докладніше

Види ампутації верхніх кінцівок – залежно від висоти ампутації – можна умовно поділити на шість типів

Докладніше

Під час періоду після реабілітації пацієнт повинен дотримуватися рекомендацій щодо догляду за післяопераційним швом, формування кукси, підтримання рухливості суглобів і зміцнення мускулатури, що збереглася.

Докладніше

Основні завдання – найпростіші речі. Такі звичайні, на перший погляд, активності, як можливість одягнутися/роздягтися, готувати і вживати їжу, мити посуд або виконувати інші господарські справи, керувати автомобілем, кататися на велосипеді, виконувати роботу, займатися навчанням з протезом руки стають одними з найскладніших.

Докладніше
Рука людини – справді дивовижна. З її допомогою можна займатися і важкою ручною працею, і виконувати ручну делікатну роботу, яка потребує легкості та точності рухів. Без рук справді – нікуди. Саме тому одним із найскладніших завдань технологій медицини сьогодні є відновлення функціональності верхніх кінцівок, а також максимально точне відтворення їхнього природного вигляду.
 
Протез рук необхідний для відновлення втрачених функцій цієї частини тіла - можливості хапати, утримувати і опускати будь-який предмет. І компанія Ottobock справляється з цим завданням чудово, пропонуючи пацієнтам інноваційні технології та методики протезування верхніх кінцівок, які повернули повноцінне життя вже тисячам пацієнтів у всьому світі.
 
Різні варіанти протезів рук від Ottobock.
 - Sensor Hand - дає можливість розпізнавати ступінь ймовірності вислизання схопленого предмета з руки і за необхідності може регулювати силу захоплення з високим рівнем чутливості. Купити протез руки «сенсорний пензель» - значить мати можливість надійно захопити та утримати будь-який за вагою предмет.
 
- DynamicArm - перший у світі ліктьовий електричний модуль до біоелектричного протеза плеча. Рухи шарніру – точні, швидкі та гармонійні, що забезпечує максимальний комфорт у повсякденному житті.
 
- Michelangelo – протез кисті руки, який відрізняється розширеною функціональністю, особливим дизайном, завдяки якому виглядає дуже натурально, практично не відрізняючись від природної руки.
 
Чому протези рук Ottobock вважаються одними з найякісніших у світі?
Це стало можливо завдяки тому, що протези рук виготовляються з постійним поліпшенням їх функціональних, естетичних характеристик на основі документованої системи управління якістю, що визначає його високий рівень у майбутнього продукту ще на стадії планування виробництва.
 
На окрему увагу в асортименті продукції Ottobock заслуговує біоелектричний протез, які рухаються завдяки електричним імпульсам змінного струму, які подаються залишками хапальних м'язів кукси. Такий протез руки, керований безпосередньо мозком, виконує функції обертання пензлем, надійного захоплення та утримання навіть таких предметів, як виделка, ложка, кулькова ручка і т.д. Компанія розробила протези для пацієнтів різної вікової категорії.
 
Протези Ottobock відповідають міжнародним стандартам якості ISO 9001 та ISO 13485.
 
У вас залишились запитання? Цікавлять деталі та ціна на штучну руку? Звертайтеся до компанії “АЕ Брік”, - ви отримаєте найкраще індивідуальне рішення для вашого випадку протезування верхніх кінцівок.
Зараз протеза
Дарина
[06.06.2020 - 00:25]
Заказ протеза
Анатолий
[05.04.2020 - 18:10]
протезирование
олег
[18.03.2020 - 16:32]
косметический протез
Karina
[03.03.2020 - 17:52]
Протезирование
Анатолий
[20.02.2020 - 10:32]
Біоелектрична система протезування при ампутації на рівні передпліччя та
NEW! BeBionic біоелектрична кисть
Докладніше
Колінний модуль Genium X3 задає нові стандарти мобільності для людей з ампутацією на рівні стегна.
Колінний вузол Genium X3
Докладніше
Одновісний гідравлічний колінний модуль з повністю
електронним контролем фази
3C60 Kenevo
Докладніше
Мобильность была основная задача при разработке линии Triton . Цель заключалась в разработке
Стопи лінії Triton
Докладніше