Стопы линии Тритон

Мобильность была основная задача при разработке линии Triton . Цель заключалась в разработке протезов нижних конечностей, которые предлагают отличную поддержку для повседневного использования и отдыха. Работая вместе с пациентами, линия Triton была разработана с целью лучшего удовлетворения потребностей активного образа жизни. Благодаря своим инновационным дизайном, вся линия Triton подходит для широкого спектра использования в повседневной жизни.

Найважливішими відмітними ознаками стопу Triton 1C60 з карбонового волокна є її легка конструкція та унікальні композиційні функціональні елементи, які дозволяють пацієнтам 3-го або 4-го рівня активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах та брати участь у таких заходах, які пов'язані з підвищеним витратою енергії.

Докладніше

Основними характеристиками стопи Triton 1C60 з вертикальним амортизатором є легкість конструкції та вбудований амортизатор із ротаційною функцією. Дана система дозволяє пацієнтам з 3-м і 4-м рівнем активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах і брати участь у заходах, пов'язаних з підвищеною витратою енергії.

Докладніше

Найважливішими відмінними характеристиками стопи Trion 1C62 з карбонового волокна з системою Harmony є легкість конструкції та вбудований вакуумний насос Harmony з амортизатором і ротатором. Дана система дозволяє пацієнтам з 3-го або 4-го рівня активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах і брати участь у заходах пов'язаних з підвищеною витратою енергії.

Докладніше

Найважливішими відмітними ознаками стопи 1C63 Triton Low Profile з карбонового волокна є її легка конструкція та унікальні композиційні функціональні елементи, які дозволяють пацієнтам 3-го або 4-го рівня активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах і брати участь у таких заходах, які пов'язані із підвищеною витратою енергії.

Докладніше

Найважливішими відмітними ознаками стопи 1C64 Triton Heavy Duty з карбонового волокна є її легка конструкція та унікальні композиційні функціональні елементи, які дозволяють пацієнтам 3-го або 4-го рівня активності легко пересуватися у звичайних побутових умовах і брати участь у таких заходах, які пов'язані із підвищеною витратою енергії.

Докладніше

Мобильность была основная задача  при разработке линии Triton . Цель заключалась в разработке протезов нижних конечностей, которые предлагают отличную поддержку  для повседневного использования и отдыха. Работая вместе с пациентами, линия Triton была разработана с целью лучшего удовлетворения потребностей активного образа жизни. Благодаря своим инновационным дизайном, вся линия Triton подходит для широкого спектра использования в повседневной жизни.

Стопа Тритон 1C60 (ВИДЕО) 

Для такого типу протеза верхньої кінцівки характер передачі зусилля йде зовнішнім
Тягові механічні протези для верхніх кінцівок
Докладніше
Одновісний гідравлічний колінний модуль з повністю
електронним контролем фази
3C60 Kenevo
Докладніше
Стопа Taleo призначена для активних людей,
які проводять багато часу як у приміщенні,
так і
Стопа штучна 1C50
Докладніше
Біоелектрична система протезування при ампутації на рівні передпліччя та
NEW! BeBionic біоелектрична кисть
Докладніше