Спеціалістам

Спеціалістам

Асортимент продукції ОТТО БОКК включає інноваційні вироби найвищої якості в галузі протезування та ортопедії: великий вибір сучасних стоп, РСУ, лайнерів, колінних та кульшових шарнірів, а також додаткових засобів, що підвищують комфорт і безпеку користування протезів, розрахований на людей усіх вікових категорій , рівнів ампутації та різним ступенем рухової активності. А також обладнання та послуги з оснащення протезно-ортопедичних майстерень.

Наші поточні каталоги пропонують всебічний огляд всіх виробів Otto Bock. Ви направляєте мишку на каталог, що вас цікавить лівою клавішою натискаєте і каталог відкривається.

Докладніше

Чим ретельніше проводиться планування обладнання і чим доцільніше воно вибирається - тим більше шансів на успіх. Це принципове міркування закладено в основу концепції кожного проекту, оскільки досвід підтверджує, що тільки підприємство з сучасним обладнанням, що найбільше відповідає вимогам практики, оснащенням може забезпечити найбільш високу ефективність виробництва.

Докладніше

Програма поставок фірми Отто Бокк, призначена для протезування пацієнтів з верхніми ампутованими кінцівками, дуже велика і орієнтована на практичне застосування.

Докладніше

Программа поставок фирмы Отто Бокк в области протезирования нижних конечностей весьма обширна и ориентирована на практическое применение. В приложенном каталоге представлен широкий ассортимент комплектующих для протезов, сопутствующих товаров и материалов для индивидуального протезирования: от традиционных полуфабрикатов протезов Шаленбаум до электронной системы коленного шарнира C-leg

Докладніше

Матеріали та супутні товари, включені до програми постачання фірми "Ottobock", розроблені спеціально для протезно-ортопедичної техніки, зарекомендували себе багаторічним використанням та відповідають необхідним стандартам якості.

Докладніше

Асортимент продукції "Ottobock" включає інноваційні вироби найвищої якості в галузі протезування та ортопедії: великий вибір сучасних стоп, РСУ, лайнерів, колінних та кульшових шарнірів, а також додаткових засобів, що підвищують комфорт і безпеку користування протезів, розрахований на людей всіх вікових категорій, рівнів ампутації та різним ступенем рухової активності. А також обладнання та послуги з оснащення протезно-ортопедичних майстерень.