Протезування

Протези кінцівок


Ми здійснюємо заміну та ремонт куксоприймача

Докладніше

Проксимальне ущільнення дуже простим способом

Докладніше

Діти вже змалку прагнуть відкрити для себе світ. Вони рано хочуть бути незалежними і "не відставати" не тільки під час гри та метушні один з одним, а й у повсякденному житті.

Докладніше

Активне заняття спортом – це важливий чинник, щоб залишатися здоровим та зберігати форму у сучасному світі.

Докладніше

Перебування у воді або умовах підвищеної вологості є особливою ситуацією для будь-якої людини.

Докладніше

Шкірний покрив людей, які користуються протезами, схильна до особливо великих навантажень. Спеціальний захист та догляд за такою шкірою мають велике значення.

Докладніше

Поліпшення якості життя та збільшення мобільності – вимагають високоякісних виробів. Оttobock проводить жорсткий відбір матеріалу для виробництва чохлів на кукси.

Докладніше

Чохли на кукси Derma Seal призначені для пацієнтів з ампутацією гомілки. Чохли мають спеціальне покриття із полімерного гелю.

Докладніше

Easy-Proth® мішечок, який дає можливість легко надягати протез верхніх та нижніх кінцівок через отвір клапана.

Докладніше

Компресійні чохли – важливий додаток до протезування у післяопераційний період.

Докладніше
Чи є життя після ампутації? Звісно! А завдяки продукції компанії Ottobock вона залишається такою ж активною, рухливою (у прямому розумінні цього слова), насиченою яскравими подіями та тими природними радощами, які супроводжували вас раніше.
 
Ми повертаємо якість життя.
 
Ось уже майже сто років, як компанія Ottobock дарує людям можливість відновлювати або зберігати свободу пересування, насолоджуватися кожною її миттю і бути щасливою, не тільки коли вдається “зробити крок”, а й кататися на велосипеді, ходити на рибалку, грати у волейбол, займатися садівництвом... Загалом займатися своїми повсякденними справами, абсолютно не хвилюючись про те, що в тебе є протез.
 
Чому тисячі пацієнтів довіряють саме продукції компанії Ottobock?
 
- Компанія встановила нові масштаби якості протезування.
 
- Розробка способів і технологій протезування складає в основу ретельного вивчення особливостей опорно-рухового апарату людини.
 
- Протези кінцівок виготовляються виключно із застосуванням передових технологій у протезуванні, сучасних матеріалів та комплектуючих.
 
- Компанія впровадила перший у світі системний колінний шарнір на мікропроцесорному управлінні.
 
- Вражаючий спектр продукції, розрахований на широке коло людей різного віку, ступеня рухової активності та різного рівня ампутації.
 
- Звернувшись до будь-якого офіційного представництва компанії Ottobock по всьому світу, пацієнт може отримати комплексну інформаційну підтримку, починаючи від підготовки до протезування і закінчуючи особливостями процесу адаптації в соціумі після протезування.
 
- Щоб здійснити протезування при ампутації нижніх та верхніх кінцівок, компанія Ottobock пропонує широкий вибір виробів, надійність яких перевірена на практиці. Для кожного окремого випадку протезування та кожного пацієнта – найкраще індивідуальне рішення та ціна, що відповідає його високій ефективності!
 
- Крім того, всі протези рук і ніг - індивідуальні та підбираються у відповідність до потреб пацієнта та станом його здоров'я. Ми завжди підготуємо та надамо вам необхідний пакет послуг.
 
Залишились питання? Завжди готові проконсультувати вас і надати вичерпну інформацію щодо протезування. Завжди раді чути вас та бачити в гостях у Києві!
 
Сучасні протези кінцівок Ottobock: ми хочемо, щоб ви справлялися з усіма справами настільки самостійно, наскільки це можливо!
Біоелектрична система протезування при ампутації на рівні передпліччя та
NEW! BeBionic біоелектрична кисть
Докладніше
Мобильность была основная задача при разработке линии Triton . Цель заключалась в разработке
Стопи лінії Triton
Докладніше
Колінний модуль Genium X3 задає нові стандарти мобільності для людей з ампутацією на рівні стегна.
Колінний вузол Genium X3
Докладніше
Стопа Taleo призначена для активних людей,
які проводять багато часу як у приміщенні,
так і
Стопа штучна 1C50
Докладніше
Для такого типу протеза верхньої кінцівки характер передачі зусилля йде зовнішнім
Тягові механічні протези для верхніх кінцівок
Докладніше