Протезування нижніх кінцівок

Протез ногиАмпутація кінцівок є серйозне втручання у фізичну цілісність людини. Ампутація значною мірою порушує опорно-рухові здібності людини.

Докладніше

Вкрай важливо з перших днів після ампутації орієнтувати пацієнта на активний спосіб життя. Насамперед це стосується осіб працездатного віку.

Докладніше

Незалежно від віку рух залишається найважливішою частиною життя кожної людини. Майже 90 років концерн ОТТО БОКК допомагає людям зберігати чи відновлювати свою свободу пересування. Ми бачимо світ очима тих людей, які користуються нашими виробами. Наші знання, науково-технічна база та сервісна підтримка сприяють покращенню якості життя.

Докладніше

Функція колінних вузлів має особливе значення у протезуванні. У фазі опори пріоритет має підкосостійкість, тобто вузол не повинен підкошуватися при наступі на п'яту. У фазі перенесення рух гомілки протеза має бути керованим.

Докладніше

Деякі стопи часто використовуються у протезуванні нижніх кінцівок. Більш детально ви можете знайти у нашому каталозі "Комплектуючі для протезів нижніх кінцівок"

Докладніше
Як важливо - дати людині надію на "нове життя"... І з протезами нижніх кінцівок від компанії Ottobock пацієнти після ампутації знаходять воістину нове, активне, насичене простими щоденними радощами життя, в якому по-новому усвідомлюєш цінність кожного руху тілом. Миттєвості життя не мають ціни, і якісні протези німецького виробника Ottobock допоможуть вам відчути всю красу життя по-новому, забути про будь-які обмеження в русі.
 
Завдяки компанії АЄ. Брик” (Київ) відтепер замовити виготовлення німецьких протезів Ottobock можна і в Україні. Легко, просто і без клопоту!
 
Чому варто вибрати протези нижніх кінцівок Ottobock?
 
- Компанії належить революційна розробка модульного принципу побудови протеза, який сьогодні є стандартом протезування.
 
- Модульний принцип побудови протеза дає можливість підібрати кожному пацієнту індивідуальний протез ноги у відповідність до його потреб, особливостей способу життя і т.д.
 
- Компанія впровадила перший історії протезування системний колінний модуль на мікропроцесорному управлінні.
 
- Модулі виготовляються пацієнтам різних вікових груп. Для дітей віком від двох до дванадцяти років виготовляються модулі малих розмірів.
 
- Протез ноги вище коліна (або нижче коліна) Ottobock зручно та швидко надягається та знімається без сторонньої допомоги. Мінімум ваших фізичних зусиль – максимум функціональності та комфорту!
 
Більшість модулів виготовляються з титану або легкої сталі за індивідуальними гіпсовими зліпками.
 
У нас ви можете купити протез ноги нижче коліна, замовити виготовлення протезів для кульшового суглоба, стегна, колінного суглоба, гомілки, стоп. Також можливе виготовлення спортивних протезів (протези ніг для бігу).
 
Залишились питання? Чи цікавлять деталі виготовлення, вартість протезів нижніх кінцівок? Звертайтеся, з протезами Ottobock ви зможете не тільки повернутися до свого колишнього ритму життя, активно працювати, а й займатися спортом.
 
Протези нижніх кінцівок Ottobock: реальний шанс повернути легке та вільне пересування
Зараз протеза
Дарина
[06.06.2020 - 00:25]
Заказ протеза
Анатолий
[05.04.2020 - 18:10]
протезирование
олег
[18.03.2020 - 16:32]
косметический протез
Karina
[03.03.2020 - 17:52]
Протезирование
Анатолий
[20.02.2020 - 10:32]
Мобильность была основная задача при разработке линии Triton . Цель заключалась в разработке
Стопи лінії Triton
Докладніше
Колінний модуль Genium X3 задає нові стандарти мобільності для людей з ампутацією на рівні стегна.
Колінний вузол Genium X3
Докладніше
Для такого типу протеза верхньої кінцівки характер передачі зусилля йде зовнішнім
Тягові механічні протези для верхніх кінцівок
Докладніше
Стопа Taleo призначена для активних людей,
які проводять багато часу як у приміщенні,
так і
Стопа штучна 1C50
Докладніше