Матеріали для протезно-ортопедичних виробів

Матеріали для протезно-ортопедичних виробів

Асортимент продукції ОТТО БОКК включає інноваційні вироби найвищої якості в галузі протезування та ортопедії: великий вибір сучасних стоп, РСУ, лайнерів, колінних та кульшових шарнірів, а також додаткових засобів, що підвищують комфорт і безпеку користування протезів, розрахований на людей усіх вікових категорій , рівнів ампутації та різним ступенем рухової активності. А також обладнання та послуги з оснащення протезно-ортопедичних майстерень.

Матеріали для протезно-ортопедичних виробів

Історія компанії "Ottobock" нерозривно пов'язана із розробкою спеціалізованих матеріалів. Новаторські матеріали завжди грали центровану роль ортопедії. Також і сьогодні основоположним фактором для розробки та виготовлення виробів медичної техніки є вміння переробляти, комбінувати та облагороджувати настільки різні конструкційні матеріали, як дерево, метал, шкіру та текстиль. Останнім часом цей список поповнився не лише новими пластмасами, а й углеволокном і титаном.
 

"Ottobock" виготовляє безліч матеріалів, що дозволяють Вам виготовляти високоякісні протези та ортопедичні вироби. Крім широко відомих матеріалів, що добре зарекомендували себе, компанія "Ottobock" включила у виробничу програму інноваційні матеріали та технології. До них відносяться технологія SilverShield, нові пластики TermoLyn (PPC) та TermoLyn (PETG). Їх короткий опис, а також безліч інших матеріалів Ви зможете знайти у нашому доданому каталозі.

 

 

Задайте питання або залиште коментар :

Ім`я
e-mail
Текст
Код