Комплектуючі для протезів верхніх кінцівок

Комплектуючі для протезів верхніх кінцівок

Асортимент продукції ОТТО БОКК включає інноваційні вироби найвищої якості в галузі протезування та ортопедії: великий вибір сучасних стоп, РСУ, лайнерів, колінних та кульшових шарнірів, а також додаткових засобів, що підвищують комфорт і безпеку користування протезів, розрахований на людей усіх вікових категорій , рівнів ампутації та різним ступенем рухової активності. А також обладнання та послуги з оснащення протезно-ортопедичних майстерень.

Комплектуючі для протезів верхніх кінцівок

Програма поставок фірми Отто Бок, призначена для протезування пацієнтів з ампутованими верхніми кінцівками, дуже широка і орієнтована на практичне застосування.
 
 
 
Фірма «ОТТОБОКК» пропонує два типи комплектуючих для протезів верхніх кінцівок: пасивні та активні.
 
До пасивних відносяться косметичні протези, які служать тільки для надання протезу природного зовнішнього вигляду вони виглядають настільки природно, що повністю задовольнять бажання пацієнтів, що надають найважливіше значення для відновлення свого зовнішнього образу.
 
Активні протези - це механічні та біоелектричні.
 
Механічні протези діють за рахунок сили самого пацієнта, який використовує силу свого тіла для виконання функції захоплення та утримання предмета.

КАТАЛОГ НА БІОЕЛЕКТРИЧНІ ПРОТЕЗИ РУКИ

Задайте питання або залиште коментар :

Ім`я
e-mail
Текст
Код