Комплектуючі для протезів нижніх кінцівок

Комплектуючі для протезів нижніх кінцівок

Асортимент продукції ОТТО БОКК включає інноваційні вироби найвищої якості в галузі протезування та ортопедії: великий вибір сучасних стоп, РСУ, лайнерів, колінних та кульшових шарнірів, а також додаткових засобів, що підвищують комфорт і безпеку користування протезів, розрахований на людей усіх вікових категорій , рівнів ампутації та різним ступенем рухової активності. А також обладнання та послуги з оснащення протезно-ортопедичних майстерень.

Комплектуючі для протезів нижніх кінцівок

Основне місце в комплектуючих нижніх кінцівок займають стопи, колінні шарніри, шарніри для тазостегнового суглоба і різні РСУ для модульних протезів нижніх кінцівок.
 
До найважливіших досягнень, отриманих протягом всієї 90-річної історії фірми Оттобокк, належить розробка системи модульної конструкції протеза нижніх кінцівок, що визначає світовий стандарт у протезуванні. В даний час модульні протези Оттобокк вже неможливо виключити з сучасної практики протезування. Будучи косметичними-функціональними протезами, вони підходять до будь-якого рівня ампутації нижньої кінцівки. Шарніри та адаптери з'єднані між собою з можливістю демонтажу та можуть бути замінені без особливих зусиль. З'єднання комплектуючих здійснюється за допомогою "регулювально-сполучного елемента", який є винаходом фірми Оттобокк. Внесення коригувань під час складання, приміряння і навіть після остаточного виготовлення протеза можна виконати у будь-який час, легко і не єдиний раз.

Каталог на комплектуючі протезів нижніх кінцівок.

Задайте питання або залиште коментар :

Ім`я
e-mail
Текст
Код