Захист та догляд - чохли на куксу Derma Seal*

Захист та догляд - чохли на куксу Derma Seal*

Фірмова група ОТТО БОКК – світовий лідер у виробництві ортопедичних виробів та засобів реабілітації. Кажуть, рух – це життя. Ми говоримо – ЯКІСТЬ ДЛЯ ЖИТТЯ, і робимо все, щоб Ви могли зберегти свободу рухів, активність та мобільність у будь-якій ситуації. Більше 90 років ОТТО БОКК є виробником інноваційних виробів, що виготовляються за найсучаснішими технологіями.

Захист та догляд - чохли на куксу Derma Seal*

 
*оплачується при протезуванні громадян України за рахунок бюджетних коштів
- Ідеально підходять пацієнтам з ампутацією гомілки.
- Скорочують тертя, тиск та навантаження на шкіру
- Підвищують комфорт при користуванні протезом
- Мають покриття з полімерного гелю
- Містять живильне мінеральне масло, що пом'якшує шкіру
- Великий вибір різноманітних моделей
 
Чохли Derma Seal ідеально підходять пацієнтам з ампутацією гомілки. Чохли мають спеціальне покриття із полімерного гелю. Завдяки його в'язкості зменшуються травмування тертя, тиск і навантаження на шкіру. Таким чином, підвищується комфорт при використанні куксоприймальної гільзи протеза.
 
Еластичний та міцний
Іншою перевагою гелієвого покриття є те, що в ньому міститься спеціальне живильне мінеральне масло, що пом'якшує дію на шкіру.
 
Ми пропонуємо чохли на кукси різних моделей, які відповідають індивідуальним потребам кожного пацієнта. Наприклад:
 
Чохол на куксу Derma Seal 453D7 забезпечують захист від тертя, ударів та тиску, покритий полімерним гелем усередині. Для протезів гомілки.
 
 
Derma Seal Forte 453D4 призначений пацієнтам із високим рівнем активності. Матеріал CoolMax® підвищує його носіння та комфорт при використанні. Для протезів гомілки.
 
 
Чохол на кукси Derma Seal Double Forte 453D5 призначений для пацієнтів високої активності та при кістлявій кулі. Полімер-гель знаходиться між двома шарами матеріалів Cool-Max. Чохол підвищеної міцності.

Задайте питання або залиште коментар :

Ім`я
e-mail
Текст
Код