Інвалідні коляски для дорослих

Інвалідна коляска

Фірмова група ОТТО БОКК – світовий лідер у виробництві ортопедичних виробів та засобів реабілітації. Кажуть, рух – це життя. Ми говоримо – ЯКІСТЬ ДЛЯ ЖИТТЯ, і робимо все, щоб Ви могли зберегти свободу рухів, активність та мобільність у будь-якій ситуації. Більше 90 років ОТТО БОКК є виробником інноваційних виробів, що виготовляються за найсучаснішими технологіями.

Інвалідні коляски для дорослих

 

У каталозі представлені як перевірені часом інвалідні візки, які здобули популярність серед професіоналів та користувачів, так і зовсім нові розробки, що відповідають сучасним вимогам та світовим тенденціям. Велика кількість додаткових опцій, таких як антиперекидачі, гальма для супроводжуючих, столики, транзитні колеса та ін., роблять інвалідні крісла коляски особливо популярними.
Слід пам'ятати, що неправильний підбір крісла коляски веде до пасивності та втрати мотивації до руху! При доборі інвалідного візка необхідно враховувати анатомічні особливості пацієнта та фактори навколишнього середовища.
 
 

Каталог колясок

 

Задайте питання або залиште коментар :

Ім`я
e-mail
Текст
Код

Інвалідний візок – важливий реабілітаційний пристрій, який полегшує життя людям з тимчасовими або постійними обмеженими можливостями. Сучасні інвалідні візки можуть бути різних моделей, використовуватися для пересування в приміщенні або на вулиці, на невеликі чи далекі відстані. Саме тому, враховуючи пропонований виробниками асортимент, варто чітко знати, який візок хочеться придбати. За рекомендацією можна звернутися до лікаря або зробити вибір самостійно, враховуючи вагу пацієнта, специфіку його хвороби, особисті переваги.
У нашому каталозі ви знайдете різні за вартістю та додатковими функціями інвалідні візки, які допоможуть зробити пересування хворого комфортним, легким. У нас представлені візки імпортного виробництва, які насправді виявилися практичнішими, зручнішими, комфортнішими, ніж вітчизняні аналоги. В них всі деталі виконані акуратно і продумано, щоб людині було приємно перебувати у такій колясці.
 
Купити інвалідний візок для дорослої або дитини, яка потребує цього, означає:
 
+ запобігти деяким травмам, обумовленим вторинною деформацією тіла, вимушеною недієздатністю
+ забезпечити правильний розподіл маси тіла хворого
+ вирішити проблему переміщення пацієнта в обмеженому приміщенні або на вулиці
+ полегшити реабілітацію.
+ кожен інвалідний візок, запропонований нами, виготовлений із сучасних легких матеріалів, які в той же час виявляються зносостійкими та міцними. Це дуже важливо, + + + оскільки візок відчуває на собі всі нерівності дороги, нюанси частої експлуатації.
 
Інвалідний візок – це дійсно потрібний і дуже корисний пристрій, який допомагає людині з обмеженими можливостями жити повноцінно, пересуватися вільно, тоді, коли вона цього хоче.