Ортопедичні устілки

Фірмова група ОТТО БОКК – світовий лідер у виробництві ортопедичних виробів та засобів реабілітації. Кажуть, рух – це життя. Ми говоримо – ЯКІСТЬ ДЛЯ ЖИТТЯ, і робимо все, щоб Ви могли зберегти свободу рухів, активність та мобільність у будь-якій ситуації. Більше 90 років ОТТО БОКК є виробником інноваційних виробів, що виготовляються за найсучаснішими технологіями.

Ортопедичні устілки

Задайте питання або залиште коментар :

Ім`я
e-mail
Текст
Код

Ортопедичні устілки використовуються для профілактики перевантаження стопи при тривалій ходьбі, стоянні, а також при виконанні фізичних навантажень. Гнучка, еластична устілка пружинить при ходьбі, піднімається і опускається, немов ресора, залучаючи зв'язки та м'язи стопи в
правильний робочий процес. Він дозволяє нормалізувати кровообіг, зробити ходьбу комфортною, запобігти перевантаженню стопи, а також можливість розвитку інших захворювань ніг.
Дуже часто ортопедичні устілки називають "регулюючим корсетом" для стоп. І справді, регулювання тут відбувається миттєве, помітне для людини: ті м'язи, які страждали від перенапруги, розслабляються, повертаються у правильне становище. Ті самі м'язи, які не працювали, наводяться в тонус і підтримуються у ньому.